Filteren op

Accu laders
Accu laders van CTEK, voor het gemakkelijk opladen van uw accu.
-
CTEK MXS 7.0 Druppellader...
€ 239,95-
CTEK MXS 7.0 Druppellader 12V-7 Amp
De volautomatische 8-traps druppellader MXS 7.0 van het merk CTEK is geschikt voor alle soorten 12V loodaccu's, die in stacaravans, boten en motorvoertuigen worden ingebouwd.
De laad- en onderhoud programma's garanderen een perfect laadvermogen en een lange levensduur van uw batterij.
-
-
CTEK MXT14 Druppellader...
€ 469,95CTEK MXT14 Druppellader 24V-14 Amp
De MXT 14 is een professionele 24V Druppellader. Het is ontwikkeld voor bedrijfswagens, waarbij de accu topprestaties moet leveren en is uitermate geschikt voor garages voor bussen, vrachtwagens en bedrijfswagens. De MXT 14 heeft alle eigenschappen en functies die een groot aantal accuproblemen kunnen oplossen. Het biedt een groot aantal functies, zoals een accudiagnose, die aangeeft of de accu opgeladen kan worden, een speciale herstelfunctie die diep ontladen accu's met zuur laag vorming herstelt, een unieke onderhoudslading functie en een temperatuursensor voor geoptimaliseerd, weeronafhankelijk opladen. Bovendien heeft hij een stroomvoorziening, waarmee de accukabels van de auto kunnen worden afgekoppeld, zonder dat belangrijke configuraties verloren gaan.
De MXT 14 is een volautomatische, 8-traps oplader met een laadstroom tot 14 A voor 24 V accu's van 28 tot 300 Ah en voor het onderhoud opladen van tot 500 Ah. Het laadapparaat heeft de beschermingsgraad IP44 (gebruik buitenshuis), is ter bescherming van voertuigelektronica gebouwd, is beveiligd tegen vonken, ompoling en kortsluiting.
Voorzien van een onderhoudsvrije temperatuursensorkabel.
-
CTEK MXTS 70 Druppellader...
€ 2.099,95CTEK MXTS 70 Druppellader 24V
De CTEK MXTS 70 Druppellader 24V is een krachtige voeding voor de Memory flashing en een krachtig oplader voor werkplaatsen volgens de laatste stand van de techniek. Er kan 12 V en 24 V-loodzuur-accu laden, is met geavanceerde techniek en zeer gebruiksvriendelijk. De MXTS 70 is met diverse displays die de laadstatus, de laadspanning, de laadstroom, de laadtijd (h) en de energie (Ah) weergeven om zo de laadstatus van de accu te kunnen bewaken. De MXTS 70 is uitgerust met alle eigenschappen en functies die voor een professionele accuverzorging in werkplaatsen nodig zijn.
-
CTEK MXS 5.0 Test and...
€ 179,95CTEK MXS 5.0 Test and Charge Druppellader 12V-5 Amp
De MXS 5.0 Test & Charge Druppellader is een combinatie van een geavanceerde microprocessor gestuurde acculader en tester voor accu's en dynamo's die uw accu in de best mogelijke staat houdt.
De MXS 5.0 Test & Charge is voor accu's van 1,2 Ah en 110 Ah ontworpen. De meetfunctie bestaat uit drie eenvoudig te gebruiken programma's voor het testen van de accuspanning, startvermogen en de wisselstroomdynamo die een volledig beeld van de laadtoestand van de accu en de systeemgezondheid van het voertuiglaadsysteem geven. Bovendien beschikt de MXS 5.0 Test & Charge via een gepatenteerd automatisch ontzwavelingsprogramma en het gepatenteerde CTEK float/pulse-systeem. Dit is de meest efficiënte onderhoudsmodus als de accu voor langere tijd aan de lader blijft aangesloten. De MXS 5.0 CHECK kan met beide oplaadopties gelijktijdig worden gebruikt.
Het meetinstrument is zeer eenvoudig in gebruik; het is uitgerust met drie controleprogramma's: BATTERY, START POWER en ALTERNATOR.
De drie controleprogramma's van de MXS 5.0 CHECK werken met- en zonder 230 V aansluiting.
Let op: dit product heeft een langere levertijd, neem contact met ons op voor meer informatie.
-
CTEK MXTS40 Druppellader...
€ 1.099,95CTEK MXTS40 Druppellader 12/24V - 40/20A
De CTEK MXTS40 Druppellader 12/24V - 40/20A is een belangrijk stuk gereedschap voor universeel gebruik in werkplaatsen of showrooms met 12 V en 24 V toepassingen.
De MXTS 40 zowel een lader als een voedingsbron.
Het is een eenvoudig te gebruiken, veilige elektronische acculader met een snel-laadfunctie voor alle type loodzuur accu’s. De MXTS 40 is ook geschikt ter ondersteuning van accu's en biedt selecteerbare instellingen met constante spanning, om schade aan de voertuigelektronica, door spanningsschommelingen, tijdens het programmeren te voorkomen. Naast de weergave van de 8 stappen in het laadproces, is het OLED-display eenvoudig af te lezen en geeft informatie over stroom, spanning en geladen ampère. De MXTS 40 is perfect draagbaar en wordt geleverd met kabels van 2,5 meter en afneembare klemmen.
De MXTS 40 is geschikt voor het laden van 12 Volt accu's met een capaciteit van 20 tot 1200 Ah en voor 24 Volt accu's van 10 tot 600Ah.
De MXTS 40 met IP20-keurmerk, is veilig voor de voertuigelektronica en is gehuisvest in een robuuste polycarbonaat behuizing die bestand is tegen de zwaarste omstandigheden. Bovendien is deze vonkvrije acculader beveiligd tegen omgekeerde polariteit en kortsluiting.
-
CTEK MXS 5.0 Druppellader...
€ 147,95CTEK MXS 5.0 Druppellader 12V-5 Amp
De CTEK MXS 5.0 Druppellader 12V-5 Amp heeft automatische temperatuurcompensatie, om ook onder extreme omstandigheden het beste laadvermogen te bereiken
De MXS 5.0 is een geavanceerde, microprocessor gestuurde acculader, die bij het opladen van loodzuuraccu's tussen 1,2 en 110 Ah ongeëvenaarde prestaties biedt. Hij heeft een geïntegreerde automatische temperatuurcompensatie, om ook onder extreme omstandigheden het beste laadvermogen te bereiken. De MXS 5.0 beschikt bovendien over accudiagnose, die bepaalt of de accu lading kan accepteren en vasthouden, een gepatenteerd automatisch ontzwavelingsprogramma, een AGM-optie voor maximalisatie van de levensduur van de meeste start/stop-batterijen en een speciale Recond-modus voor her-conditionering van diepont laden batterijen. De MXS 5.0 maakt gebruik van het door CTEK gepatenteerde float/pulse-systeem. Dit is de meest efficiënte onderhoudsmodus als de accu voor langere tijd aan de lader blijft aangesloten.
-
Tecmate Optimate 6 12V-24V...
€ 169,95Tecmate Optimate 6 12V-24V Druppellader
De Tecmate Optimate 6 12V-24V Druppellader weerbestendige behuizing en ingebouwde wandhouders.
Tevens heeft de Optimate 6 een verbeterde energie-efficiëntie en kunnen de kabels tot -40 graden worden gebruikt.
De Optimate 6 12V-24V is prima geschikt voor alle accu's, voornamelijk op het water en in de kou.
De accu heeft een volautomatische werking, aansluiten en laden maar!
De microprocessor zoekt automatisch het juiste laadprogramma voor uw accu.
Met deze lader kunt u accu's laden van 15Ah tot 240Ah.
-
CTEK MXS 10EC Druppellader...
€ 349,95CTEK MXS 10EC Druppellader 12V-10Amp
De MXS 10EC is een volautomatische, 8-traps, intelligente oplader samen met accubeveiligingseenheid, die 12 V AGM-accu's van 20 - 200Ah tot 300 Ah in de onderhoudsmodus van stroom voorziet. Ontworpen voor professioneel gebruik, met een groot aantal functies, waaronder een automatische diagnosefunctie die controleert of de accu in staat is een lading op te nemen en op te slaan, en een voedingsfunctie, die het mogelijk maakt om het apparaat als stroomleverancier te gebruiken voor de voertuigelektronica tijdens een kritische vervanging van de accu. De MXS 10EC is ideaal in de werkplaats, niet alleen voor auto's, maar ook voor vele andere toepassingsgebieden, inclusief boten en kampeervoertuigen. De MXS 10EC is gemakkelijk te transporteren en heeft een 4 meter lange laadkabel en beschermende bumpers van siliconenrubber. Verder is hij voorzien van een optionele temperatuursensor, die het mogelijk maakt om verschillende externe omstandigheden te compenseren en optimaal opladen van de accu, ongeacht de weersomstandigheden, te garanderen.
-
CTEK MXS 10 Druppellader...
€ 294,95CTEK MXS 10 Druppellader 12V-10Amp
De CTEK MXS 10 Druppellader 12V-10Amp is een innovatieve hoogfrequent lader met volautomatisch oplaadkarakteristiek in meerdere stappen IUoUp zonder spanningspieken, maakt over de gehele linie een overtuigende indruk. De accu kan tijdens het opladen aangesloten blijven zonder dat er schade aan de voertuigelektronica (motorbesturing) kan ontstaan. Pulserende instandhoudingslading houdt accu's tot 95-100% klaar voor gebruik. De oplader kan ook permanent op de accu aangesloten blijven.
Let op: dit product heeft een langere levertijd, neem contact met ons op voor meer informatie.
-
CTEK MXS 3.8 Druppellader...
€ 127,95CTEK MXS 3.8 Druppellader 12V 3.8Amp
De CTEK MXS 3.8 Druppellader 12V 3.8Amp is een geavanceerde acculader met druppellaadfunctie. Het beschikt over instelbare programma's voor aanpassing aan verschillende batterijgrootten en speciale programma's voor ontzwavelen en opladen in koude omgevingen.
De MXS 3.8 is een 7-traps, microprocessor gestuurde oplader met druppellaadfunctie voor batterijen tussen 1,2 Ah en 85 Ah. Tot de functies behoren een accudiagnose, die bepaalt of de accu lading kan opnemen en vasthouden, een gepatenteerd ontzwavelingsprogramma alsmede een 'sneeuwvlokken'-programma voor het opladen in koude omgevingen. Meegeleverd zijn ook instelbare programma's voor het opladen van kleinere en normale batterijen. De MXS 3.8 maakt gebruik van het door CTEK gepatenteerde float/pulse-systeem. Dit is de meest efficiënte onderhoudsmodus als de accu voor langere tijd aan de lader blijft aangesloten. De MXS 3.8 is eenvoudig te bedienen, en het totale laadproces kan via het heldere, gemakkelijk af te lezen display worden bewaakt.
-
CTEK XS 0.8 Druppellader...
€ 78,95CTEK XS 0.8 Druppellader 12V-0.8Amp
De CTEK XS 0.8 Druppellader 12V-0.8Amp maakt gebruik van de modernste techniek voor het opladen van kleinere accu's van motorfietsen, jetski's, sneeuwscooters, quads en grasmaaiers. De XS 0,8 is de kleinste 12V-oplader van CTEK en is geschikt voor het opladen van kleinere accu's en voor het druppelladen van normale autoaccu's. De XS 0,8 is een volautomatische, 6-traps oplader met een laadstroom tot 0,8 A voor 12V-accu's van 1,2 tot 32 Ah en voor het druppelladen van accu's tot 100 Ah. Het apparaat is eenvoudig te bedienen, en het totale laadproces kan via het heldere, gemakkelijk af te lezen display worden bewaakt.
-
CTEK Lithium XS...
€ 179,95CTEK Lithium XS Druppellader 12V-5Amp
De CTEK Lithium XS Druppellader 12V-5Amp is een geavanceerde microprocessor gestuurde oplader met druppellaadfunctie speciaal voor lithium-ijzer-fosfaat-accu's (LiFePO4). Hij is speciaal ontworpen voor lithium-ijzer-fosfaat-accu's (LiFePO4). De oplader kan LiFePO4-accu's tussen 5 Ah en 60 Ah met een laadstroom tot 5 A opladen en LiFePO4-accu's tot 120 Ah van druppellading voorzien. Het apparaat is eenvoudig te bedienen: gewoon aansluiten en het opladen begint automatisch. De accu hoeft voor het opladen niet losgekoppeld te worden en eventuele laagspanningsbeveiligingselektronica wordt automatisch gereset. De Lithium XS is een 'Connect and forget'-oplader met 8 laadniveaus. Daartoe behoren onder andere een testmodus die bepaalt of de accu de lading kan accepteren en vasthouden, een unieke optimalisatiemodus voor het herstellen van de volledige capaciteit en een gepatenteerde druppellaadmodus voor maximaal vermogen, ook na maanden inactiviteit.
-
Shido DC 1.0 Dual Druppellader
€ 69,95Shido DC 1.0 Dual Druppellader
De SHIDO DC 1.0 DUO levert slim laden en onderhoud voor 12 V-accu’s.
Een volledig automatische lader voor alle types 12 V-loodzuuraccu’s en Lithium (LiFePO4) accu’s van 2 tot ongeveer 40Ah (voor onderhoud tot ongeveer 100Ah).
- 24/7 veilig en langdurig accuonderhoud
- Optimaliseert het vermogen en de levensduur van de accu
- 100% automatisch, 100% veilig
- Ook geschikt voor lithium accu's
De SHIDO DC 1.0 is een volledig automatische lader voor alle types 12 V-loodzuuraccu’s, gesloten accu's (MF), onderhoudsvrije accu's, GEL accu's en Lithium/ LiFePO4 accu's.
Kies voordat u begint laden de juiste type accu via de modeknop.
Deze acculader is ideaal voor het onderhoud van accu’s van voertuigen die tijdelijk worden gebruikt of die (door bijvoorbeeld seizoen gebruik) tijdelijk of langer gestald worden.
De SHIDO DC 1.0 is een interactieve druppellader.
De SHIDO DC 1.0 kan geheel veilig langdurig op de accu worden aangesloten zonder risico op overladen.
Lithium/ LiFePO4
De SHIDO DC 1.0 Duo is ook geschikt voor lithium accu's. U kunt dit met de modeknop gemakkelijk instellen op de lader.
Beveiligingen
De SHIDO DC 1.0 is beveiligd tegen verkeerd aansluiten van de accuklemmen en tevens tegen kortsluiting. Een veilige keus dus.
Garantie
SHIDO geeft 2 jaar garantie op de acculaders.
Meegeleverde accessoires
- Weerbestendige eyelets met zekering
- Klemmen set om de accu aan een werkbank of aangesloten in het voertuig op te laden
- Snoer met stekker voor 220V netwerk
Let op! De stekkers bij deze SHIDO lader lijken erg op de SAE stekkers. Het is echter geen SAE. Dus als u een soortgelijke stekker op uw motorfiets heeft zitten dan kan dat een SAE stekker zijn en dan past deze SHIDO stekker daar mogelijk dus niet op. U kunt ten alle tijden contact met ons opnemen middels het contact formulier of bel ons op 06 - 662 2646
-
Shido DC 4.0 Duo Druppellader
€ 99,95Shido DC 4.0 Duo Druppellader
De SHIDO DC 4.0 DUO Druppellader levert slim laden en onderhoud voor 6V en 12 V-accu’s.
Een volledig automatische lader voor alle types 6V en 12 V-loodzuuraccu’s en Lithium (LiFePO4) accu's van 4 tot ongeveer 80Ah (voor onderhoud tot ongeveer 120Ah).
- 24/7 veilig en langdurig accuonderhoud
- Optimaliseert het vermogen en de levensduur van de accu
- 100% automatisch, 100% veilig
- Ook geschikt voor lithium accu's
De SHIDO DC 4.0 is een volledig automatische lader voor alle types 6V en 12 V-loodzuuraccu’s, gesloten accu's (MF), onderhoudsvrije accu's, GEL accu's en Lithium/ LiFePO4 accu's. Kies voordat u begint met laden de juiste type accu middels de modeknop.
Deze acculader is ideaal voor het onderhoud van accu’s van voertuigen die tijdelijk worden gebruikt of die (door bijvoorbeeld seizoengebruik) tijdelijk of langer gestald worden.
De SHIDO DC 4.0 is een interactieve druppellader en kan geheel veilig langdurig op de accu worden aangesloten zonder risico op overladen.
Beveiligingen
De SHIDO DC 4.0 is beveiligd tegen verkeerd aansluiten van de accuklemmen en tevens tegen kortsluiting. Een veilige keus dus.
Handige ophanghaak
De lader heeft een handige inklapbare ophanghaak waarmee u de lader gemakkelijk kunt ophangen tijdens het laden of erna.
Lithium/ LiFePO4
De SHIDO DC 4.0 Duo is ook geschikt voor lithium accu's. U kunt dit met de modeknop gemakkelijk instellen op de lader.
Garantie
SHIDO geeft 2 jaar garantie op de acculaders.
Meegeleverde accessoires
- Weerbestendige eyelets met zekering
- Klemmenset om de accu aan een werkbank of aangesloten in het voertuig op te laden
- Snoer met stekker voor 220V netwerk
Let op! De stekkers bij deze SHIDO lader lijken erg op de SAE stekkers. Het is echter geen SAE. Dus als u een soortgelijke stekker op uw motorfiets heeft zitten dan kan dat een SAE stekker zijn en dan past deze SHIDO stekker daar mogelijk dus niet op. Twijfelt u of uw stekker past? Neem dan contact met ons op via het contact formulier of bel ons op 030 - 662 2646.
-
Tecmate Accumate...
€ 73,95Tecmate Accumate Druppellader 6V/12V
De Accumate van het bekende merk Tecmate.
Deze druppellader is te gebruiken voor alle 6 en 12 volt accu's van 4 tot 150 Ah.
LED indicaties voor:
- Stroominvoer aan/accu voltage selectie, omgekeerde polariteit aansluiting, laadt op, laden voltooid.
Ideaal voor het in goede conditie houden van motoraccu's van niet regelmatig gebruikte voertuigen van alle types zoals oldtimers, campers, bootaccu's, zitmaaiers en ook voor diepe cyclus accu's gebruikt in stand-by krachttoepassingen.
Het multi-stadium laadprogramma dat constant stroom en dan constant voltage gebruikt zorgt voor het effectief laden van de accu of het een onderhoudsvrije accu is of vuldopjes heeft. Absoluut veilig voor lange aansluiting op de accu, zonder risico op overladen.
Levering Accumate inclusief:
- - 1 aansluitkabel met stekker en ogen voor vaste montage op motoraccu
- - 1 aansluitkabel met stekker en accupoolklemmen.
- - 1 druppellader
-
Tecmate Optimate 1 Duo...
€ 59,95Tecmate Optimate 1 Duo Druppellader
De Tecmate Optimate 1 Duo Druppellader is geschikt voor elk type motoraccu en herkent zelf of het om een loodzuur of Lithium accu gaat en past daar het laadprogramma op aan.
Doordat ook de Optimate 1 Duo een onderhoudslader, of druppellader is kun je hem probleemloos voor langere tijd aangesloten laten, juist op de momenten dat de motor een langere periode stilstaat. De Optimate 1 Duo beschikt over een 4-staps laadprogramma. Uitgevoerd met het O-01 accessoire kabel die vast gemonteerd kan worden op de motor en je in staat stelt ook andere SAE Optimate accessoires zoals USB laders te monteren. Daarnaast is de O-04 meegeleverd waarmee je de acculader met klemmen rechtstreeks op de accu kunt aansluiten.